Yastık Çeşitleri

Mia Antistress

Yastık kılıfındaki karbon şeritler vücut enerjisini düzenlemeye yardımcı olur ve stres seviyenizin azalmasına katkı sağlar. Güne daha enerjik ve dinlenmiş olarak uyanmanıza destek olur.

Mia Microfiber

Yastık içerisinde kullanılan Nano Silikon ile boynunuza dolgun ve yumuşacık destek sağlar ve gece boyunca rahat bir uyku deneyimi sunar.

Mia Wool

Doğal yünün sıkı yapısı nedeniyle boyun bölgesini daha yukarıda tutarak çok fazla çöküntü hissetmeden uyumak isteyenler için tasarlanmıştır. Gece rahat bir uyku uyumanızı sağlar.

Mia Cotton

Doğal pamuğun sahip olduğu ideal yumuşaklık tüm uyku pozisyonlarında boynunuzu sararak maximum rahatlık sağlar. Yüksek hava geçirgenliği sayesinde rahat etmenizi sağlar.

Mia Bamboo

Yapısı nedeniyle doğal bir serinliğe sahip bambu liflerin yumuşaklığı ipek ve kaşmir hissiyatı vermektedir. Uyku esnasında hava geçirgenliği özelliği ile kaliteli bir uyku sunar.

Visco London

Gece boyunca istenmeyen dönme hareketlerini azaltarak, kan dolaşımını rahatlatır. Boyun, bel problemi yaşayanlar, horlama sorunu olanlar ve hamileler için ideal bir ortopedik yastıktır.

Visco Hawaii Air

Yastığın üzerinde bulunan farklı boyutlardaki hava kanalları ile yastık içerisinde daima hava sirkülasyonu sağlayarak terlemeyi önler. Baş, boyun ve omuz bölgelerini rahatlatır.

Visco Oslo Cooler

Jel tabakası vücuda temas ettiği anda şoklama yaparak size serinlik hissi verir.Jel yüzey sıvı geçirmez, yıkamaya ihtiyaç duymaz, silinebilme özelliği vardır.

Visco Berlin

Özel dizaynı sayesinde, her türlü yatış pozisyonuna uygundur. Sağladığı destek sayesinde, güzel ve keyifli bir gece geçirerek sabaha dinç ve zinde olarak uyanmanızı sağlar.

Visco Roma

Yaz/kış kullanımına uygundur. Baş ve boyun formuna uyum sağlar. Ağrı bölgelerinde temas basıncını düşürmek için kullanılabilir. Sağladığı düşük temas basıncı daha iyi bir uyku ortamı sunar.

Visco Tokyo

Her mevsim kullanılabilme özelliğine sahiptir. Daha çok yan yatış pozisyonu tercih eden kişiler için tasarlanmıştır. Omuzla boyun arasında kalan mesafeyi destekler.